Borowiki Marynowane 300g
Cena regularna:
towar niedostępny
5
Opis
Borowiki marynowane marki Orzeł Polska to wyselekcjonowane grzyby o najwyższej jakości (klasa A). Wszystkie nasze grzyby marynowane przygotowywane są według jednej rodzinnej receptury. Wyjątkowy przepis i nasza pasja do grzybów stanowią gwarancję ich wyjątkowego smaku. Stworzone wyłącznie z naturalnych składników.
Waga: 300g
Waga netto po odsączeniu: 150g
Składniki: borowiki 50%, woda, marchew, ocet, cebula, cukier, sól, gorczyca, liść laurowy, pieprz.
| Wartość odżywcza | w 100g |
| Wartość energetyczna | 246 kJ/58 kcal |
| Tłuszcz | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 8,6g |
| a tym cukry | 8,5g |
| Białko | 3,1g |
| Sól | 0,7g |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Henryk64
B.dobry produkt. Zdecydowanie lepszy od popularnej marki w sieciówkach.
Grażyna
Bardzo dobre i ładne grzybki. Już zamówiłam ponownie.
ewelina
grzyby młode, zdrowe i smaczne
_ADA_
Pyszne jasne borowiczki, delikatniusia zalewa ,warzywa, świeżo to bardzo wygląda, bez konserwantów i smak tego (najlepiej schłodzone)