Jagody w Syropie 270g
Cena regularna:
towar niedostępny
5
Opis
Jagody w syropie marki Orzeł Polska to pyszny dodatek do ciast, deserów czy napojów. Jagody najlepiej smakują świeże, ale aby cieszyć się jego smakiem w długie zimowe wieczory przygotowaliśmy niezwykle zdrowe i smakowite owoce w syropie. Należy również pamiętać nie tylko o walorach smakowych jagód, ale również o ich prozdrowotnym działaniu. W tym słoiczku znajdziecie tylko naturalne składniki.
Waga: 270g
Składniki: jagody 54%, woda, cukier.
| Wartość odżywcza | w 100g |
| Wartość energetyczna | 417 kJ/98 kcal |
| Tłuszcz | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 23g |
| a tym cukry | 20g |
| Białko | 0g |
| Sól | 1g |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
jerzy
Pycha
elka
polecam