Ogórki Kiszone Domowe MINI 280g
Cena regularna:
towar niedostępny
4.3725
Opis
Ogórki Kiszone Domowe MINI to pomniejszona wersja naszego najbardziej kultowego produktu. Specjalnie wyselekcjonowane niewielkie ogóreczki nadają wyjątkowy charakter temu wyrobowi.
Waga: 280g
Waga netto po odsączeniu: 160g
Składniki: ogórki 55%, woda, sól, czosnek, chrzan, koper.
| Wartość odżywcza | w 100g |
| Wartość energetyczna | 49 kJ/12 kcal |
| Tłuszcz | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 2g |
| a tym cukry | 1,4g |
| Białko | 0,5g |
| Sól | 2g |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Henryk21
Równie drogie jak pyszne :)
Kosakowo
Dawno nie jadłem tak dobrych CHRUPIACYCH Ogórków. Moge z czystym sumieniem polecic Ogórki. Będę tu wracać:)
FELIKS
chyba najlepsze ogórki kiszone w słoiku
edy
mała duża pychotka
Ola
Najlepsze! Dzieci się zajadają.
Klient
Pychota
Dana
Dobre bo nie za słone.
Dana
Dobre bo nie za słone.