Ogórki Konserwowe z Czosnkiem 680g
Cena regularna:
towar niedostępny
5
Opis
Ogórki Konserwowe z Czosnkiem to klasyczna receptura wzbogacona nutą czosnku. Dzięki odpowiedniej mieszance przypraw nasze ogórki konserwowe z czosnkiem mają niepowtarzalny smak. Idealny dodatek do kanapek, sałatek oraz dań mięsnych lub jako samodzielna przekąska.
Waga: 680g
Waga netto po odsączeniu: 380g
Składniki: ogórki 55%, woda, ocet, cukier, marchew, chrzan, czosnek, koper, pieprz, gorczyca.
| Wartość odżywcza | w 100g |
| Wartość energetyczna | 124 kJ/29 kcal |
| Tłuszcz | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 5,9g |
| a tym cukry | 5,4g |
| Białko | 0g |
| Sól | 0,8g |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.