Ogórki Kiszone Domowe 750g
Cena regularna:
14,99 zł
towar niedostępny
3.94999
Opis
Nasze Ogórki Kwaszone Domowe to wyjątkowe połączenie najlepszej jakości składników – ogórków z polskich upraw i tradycyjnych przypraw: soli, chrzanu, czosnku i kopru. Ogórki kiszone są według domowej receptury od razu w słoikach tak jak robiły to nasze babcie i mamy.
Waga: 750g
Składniki: ogórki 60%, woda, czosnek, chrzan, koper, sól.
| Wartość odżywcza | w 100g |
| Wartość energetyczna | 51 kJ/12 kcal |
| Tłuszcz | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 2,1g |
| a tym cukry | 1,6g |
| Białko | 0,5g |
| Sól | 1,7g |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Monika
Pyszne ogórki kwaszone. Moje ulubione. Smakują niczym domowe . Zniknęły z półek sklepowych, ale na szczęście znalazłam je tu. Polecam
vicos
super produkty, świetny kontakt, super niespodzianki:) inne produkty też jak domowe:)
Irena
Dzień dobry ogórki przepyszne. Zaraz będę zamawiała następne.
Cinek
Smakowite
Jan
dobre
Andrzej
Bardzo dobre w smaku, ale trochę sflaczałe
GrażynaK
Niestety, trafił mi się słoik (750g) z partii tych bardzo nieudanych ogórków kiszonych. Przesolone, miękkie, o zapachu takich starych. Kupiłam też słoik 800g, ale jeszcze nie otwierałam. Opinię dodam, jak spróbuję.