Papryka Konserwowa 700g
Cena regularna:
towar niedostępny
5
Opis
Papryka konserwowa marki Orzeł Polska to smak lata zamknięty w słoiku. Soczysta czerwona papryka oraz odpowiednio dobrane przyprawy gwarantują wyjątkowy smak. Idealnie nadaje się do kanapek, sałatek czy jako dodatek na przykład podczas rodzinnego grilla.
Waga: 700g
Waga netto po odsączeniu: 320g
Składniki: papryka czerwona 45%, woda, ocet, cukier, sól, przyprawy (liść laurowy, ziele angielskie), gorczyca.
| Wartość odżywcza | w 100g |
| Wartość energetyczna | 234 kJ/55 kcal |
| Tłuszcz | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 12g |
| a tym cukry | 12g |
| Białko | 0,8g |
| Sól | 1,9g |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Tadeusz
Nareszcie papryczki doczekały się otwarcia - są rewelacyjne. Bardzo dobry smak - taki jak lubię. 100% zadowolenie.
robert89
palce lizać, bardzo trafnie dobrane przyprawy